(Видео) Брена направи џумбуш на свадба кај Саша Поповиќ

(Видео) Брена направи џумбуш на свадба кај Саша Поповиќ

пред 2 години

Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ вчера правеа свадба за синот што пејачката го има од првиот брак. Даниел и неговата сопруга Тијана свадбената прослава ја направиле во елитен ресторан во Белград, на која присуствувале познатите грандови ѕвезди.

dobivaj vesti na viber

Лепа Брена била помеѓу поканетите гости, која по сечење на тортата запеала пред присутните гости и направила атмосфера за паметење. Саша Поповиќ музичарите ги дарувал со пари од по 50 и 100 евра. Семејството Поповиќ го избрало најскапото мени, кое чини 85 евра по лице.


Share
Scroll to Top