(Видео) Вежби за цврст и подигнат задник од фитнес ѕвездата Ешли Џордан

(Видео) Вежби за цврст и подигнат задник од фитнес ѕвездата Ешли Џордан

пред 1 година

Секоја жена посакува да има обликуван задник, а тоа е и причината што фитнес блогерката Ешли Џордан ја следат милиони обожавателки.

28-годишната Американка редовно споделува видеа во кои ги покажува најефективните вежби за зајакнување на мускулите на задникот.

Погледнете дел од нејзините вежби кои можете да ги правите дома.

 

 

Share

watch anime dub. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Tokyo Ghoul Episode 5

free anime online AnimeFreak BANANA FISH

Attack on Titan Season 3 Episode 10

free anime Attack on Titan

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 2

tải go88
Scroll to Top