(Видео) Гавазова се прошета со градите на мегдан

(Видео) Гавазова се прошета со градите на мегдан

пред 6 месеци

Со разголени гради и бисери околу вратот, фолк-пејачката Сузана Гавазова повторно провоцира на социјалните мрежи. Таа се прошета и ги поздрави фановите, а видеото го објави на „Инстаграм“.

Гавазова често објавува провокативни фотографии и видеа на социјалните мрежи, а фановите постојано ѝ даваат комплименти за изгледот, ама и за пеењето.

„Бисери, обетки, пердуви, лудило“, „Кралица си“, „Преубава си Сузе“, „Сузе секогаш изгледаш совршено“, се дел од пораките што ги доби пејачката.

Share

4Anime 4anime reddit: Naruto: Shippuden (https://4anime.biz/m/nOy) Episode 500

AniWatch watch anime online: Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 13

Scroll to Top