(Видео) Златан Ибрахимовиќ ги насмеа фановите, се прошета гол по снегот

(Видео) Златан Ибрахимовиќ ги насмеа фановите, се прошета гол по снегот

пред 9 месеци

Шведскиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ, пак стана главен на Твитер. Тој ги насмеа фановите со видео на кое шета гол по студеното време. На себе имаше само боксерици. На крајот Швеѓанецот се фрли во снегот. Zanremo ci siamo “…perché sanremo e’ Zanremo…” pic.twitter.com/3x1tMjFs5A — Zlatan Ibrahimović (@Ibra_official) December 30, 2020 Претходно Ибра се најде на мета … Continue reading (Видео) Златан Ибрахимовиќ ги насмеа фановите, се прошета гол по снегот

Текстот (Видео) Златан Ибрахимовиќ ги насмеа фановите, се прошета гол по снегот е превземен од Reporter.mk.

Share

TWOCAR (https://animedao.nl/m/ROno) Episode 12

Watch Hanaukyou Maid-tai Episode 12

AnimeKisa: Sotsugyou M: Ore-tachi no Carnival anime episode 2 online free at https://animekisa.in anime sites

Watch Circlet Princess Episode 12

Gogoanimelol webflow: https://gogoanimelol.webflow.io/

Mmo4me: https://mmo4me.com/members/animefreakws.179953/#about

Scroll to Top