(Видео) Карлеуша ниту на 17 години не изгледала наивно за тинејџерка

(Видео) Карлеуша ниту на 17 години не изгледала наивно за тинејџерка

пред 3 години

Српската пејачка, една од најозборуваните, Јелена Карлеуша секогаш го привлекува вниманието на јавноста. Па така и на 17 години, не е ништо поинаква од сега. Можеби без силикони, ама и тогаш го имала оној фактор Х кој привлекува. На својот Инстаграм профил објави снимка од 1996 година, а фановите одма почнаа да ги бараат разликите и недостатоците кои ги имала како тинејџерка.

Share
Scroll to Top