(Видео) Лила прошета на патека за трчање како по модна писта

(Видео) Лила прошета на патека за трчање како по модна писта

пред 5 месеци

Водителката и инфлуенсерка Лила Филиповска се прошета по патеката за трчање во Градски парк како да шета на модна писта. Од класична црна облека со шешир, преку зелен чемџпер и хеланки, бунда, до кафен капут со кафени чизми, таа смени шест комбинации.

Видеото Лила го објави на „Инстаграм“ и ги праша фановите која облека им се допаѓа најмногу. Одговорите беа различни, но скоро сите избраа неколку комбинации, а не само една. „Шмизла најзгодна“, ѝ напиша печаката Лидија Кочовска, а Тијана ѝ кажа дека сите комбинации се топ.

Share

KissAnime kissanime free: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 16 (https://kissanimeonline.com/m/A9ge/ep-16)

AnimeHeaven one piece anime heaven: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (https://animeheaven.pro/m/q5n) Episode 39

Scroll to Top