(Видео) Наопаку си домаќинке ѝ рече Игор на Илина додека правеше шпага на глава

(Видео) Наопаку си домаќинке ѝ рече Игор на Илина додека правеше шпага на глава

пред 2 години

Игор Џамбазов и девојка му Илина повторно објавија заедничко видео. Овојпат глумецот ја сними како прави шпага на глава.

dobivaj vesti na viber

„Наопаку си домаќинке“, ѝ рече Игор кој неодамна се покаја што за роденден ѝ купи куфер, а таа со истиот се спакувала и си заминала.

За потсетување, Игор и Илина одамна важат за еден од најпопуалрните парови кај нас.

Share
Scroll to Top