(Видео) Наташа Бeквалац меѓу првите јавни личности кои се вакцинираа против коронавирус

(Видео) Наташа Бeквалац меѓу првите јавни личности кои се вакцинираа против коронавирус

пред 5 месеци

Српската пејачка Наташа Беквалац ја прими вакцината против Ковид-19 во Нови Сад.

Вакцинацијата против коронавирусот веќе почна во Србија. Се вакцинираа повеќе јавни личности, меѓу кои и Беквалац.
Наташа објави видео од моментот кога ја примаше вакцината, од здравствениот дом во Нови Сад.

За потсетување пејачката пред речиси една година, во февруари одржа голем концерт во Белград, пред да се прекинат јавните настапи поради пандемијата.

 

Share

WCOStream watch anime free: Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 4

4Anime watch animes: One Piece (Dub) Episode 693

Scroll to Top