(Видео) Тони Зен скијаше на Шапка

(Видео) Тони Зен скијаше на Шапка

пред 9 месеци

Тони Зен викендов го искористи убавото време за да избега од Скопје и заедно со другарите скијаше на Попова Шапка. Тој објави неколку фотографии и видео и напиша дека си поминува супер.

Ако нема слики, исто ко да не сум бил. Одличен ден на Попова Шапка денеска со другарот.
Две рунди од доле до антени. Среќни празници и нека се множат ваквите убави тури“, напиша Тони Зен, на сликите што ги објави на „Инстаграм“.

Зен во јавноста е познат како љубител на зимските спортови. Тој на социјалните мрежи ретко објавува слики, а повеќето негови објави се фотографии направени на планина и на скијање.

Share

Animepahe: Classroom☆Crisis anime episode 13 online free at https://animepahe.cc online anime

https://animetv.cc japanese anime tv

https://animeflv.uk animeflv

Watch Xian Feng Jian Yu Lu Episode 70

Magcloud: https://www.magcloud.com/user/kissanimemx

Scholar google: https://scholar.google.com/citations?hl=vi&user=rC2XXE4AAAAJ

Scroll to Top