(Видео) Цеца првпат го однесе дечкото во вилата на Кипар, Богдан се пофали дека било „ловли деј“

(Видео) Цеца првпат го однесе дечкото во вилата на Кипар, Богдан се пофали дека било „ловли деј“

пред 3 години

Познатата српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот дечко Богдан Срејовиќ  се на одмор на Кипар во нејзината вила.

Срејовиќ се пофали на социјалните мрежи каде отпатувал и сподели видео од вилата.

Познато е дека Цеца секогаш  оди на Кипар за да се одмори и собере енергија за новите деловни потфати, а овој пат за првпат со себе го зеде и својот дечко.

За потсетување, пред некој ден пред влезот на студото на „Sвездите на Гранд“ беше пречекана од новинарите кои ѝ поставија низа прашања за шоуто и односот на колегите. Еден од новинарите ја праша дали е сѐ во ред во љубовната врска со Богдан, на што таа иронично одговори дека ништо не е во ред и дека сѐ е катастрофа.

(Видео) Цеца иронична со новинарите откако ја прашаа дали сѐ во ред во љубовта со Богдан


Ќе ви се допадне

Share
Scroll to Top