(Видео) Шерон Стоун се сликала за „Плејбој“ за да ја добие улогата во „Основен инстикт“

пред 1 година

Шерон Стоун позирала за „Плејбој“ во 1990 за да ја добије улогата на Кетрин Трамел во легендарниот „Ниски страсти“.

Во тој период таа вели и било тешко и чувствувала дека мора да направи нешто големо за да го привлече вниманието на продуцентите.

– Решеив дека ќе се сликам за „Плејбој“ затоа што сакав да добијам улога во филмот, рече Шерон Стон во шоуто на Дру Баримор, додавајќи дека смета оти тоа било вистинска улога за неа и знаела како да дојде до неа.

Сепак вели дека не знаела дека „Плејбој“ и улогата во филмот речиси преку ноќ ќе ја направат секс симбол.

Share

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime One-Punch Man Episode 7

watch anime dub The Rising of the Shield Hero (Dub)

GoGoAnime That Time I Got Reincarnated as a Slime

gogoanime pro GoGoAnime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

GoGoAnime Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

Scroll to Top