(Галерија) Во краток светкав фустан и балетанки се омажи сестрата на Натали

(Галерија) Во краток светкав фустан и балетанки се омажи сестрата на Натали

пред 1 година

Во краток светкав фустан и балетанки вчера се омажи Марија Грубовиќ, сестрата на некогашната манекенка Натали. Марија се омажи со Бојан со кого беше подолго време во љубовна врска. Натали за свадбата на сестра си облече портокалов фустан, a сподели неколку фотографии од прославата во Маракана. Натали и Марија имаат уште една сестра, Радица, па трите направиле незаборавна фешта вечерта. Не е тајна дека Натали е блиска со своите две сестри иако тие не се јавни личности, но таа секогаш вели дека ѝ се најголемата поддршка во животот. Натали, пак, веќе подолго време живее со Нови Сад и е во брак со адвокатот Дрен Глушац, со кого ја имаат ќерката Натали.

 

 

Share
Scroll to Top