(Галерија) Капути што се во мода оваа зима

(Галерија) Капути што се во мода оваа зима

пред 11 месец

Стилистите и модните експерти предлагаат големи и широки капути оваа сезона. Од боите доминираат кафеавата и кремот, сивата и сината, а во мода се и крзнените капути. Оваа сезона како тренди се издвојува теди-капутот, кој е впечатлив поради својата големина и предимензионираност, а се вклопува во речиси секој избор на облека.

Share

Ai Tenchi Muyou! (Dub) (https://animeflv.uk/m/Leg6) Episode 50

Watch Angel Beats! Episode 13

AnimeBee: Maerchen Maedchen anime episode 2 online free at https://animebee.to kissanime

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

Castingcall: https://www.castingcall.club/m/animefreakws

Bittube: https://bittube.tv/profile/animeflixnl

Scroll to Top