(Видео) Ријана се пофали со дијамантски прстен и го стави на прст од ногата

(Галерија) Накова дочека да ги покаже тангите на Халкидики

пред 1 година


Поранешната менкенка Александра Накова веќе неколку дена ужива на плажите и во луксузните хотели во Грција, од каде постојано споделува фотографии на социјалните мрежи. Таа објави неколку фотографии во провокативни пози и различни секси бикни.

Накова ја отвори конечно сезоната за танга за на плажа и се сликаше во неколку изданија. 


Share
Scroll to Top