(Галерија) Откако раскина со Камила, Леонардо ди Каприо се заљуби во 22 годишна Украинка

(Галерија) Откако раскина со Камила, Леонардо ди Каприо се заљуби во 22 годишна Украинка

пред 1 година

Откако раскина со аргентинската глумица Камила Мороне, оскаровецот Леонардо ди Каприо почна да се забавува со 22 годишната манекенка Марија Берегов од Украина. Двајцата се видени како се забавуваат во Сен Тропе. „Сан“ објави и фотографии од една нивно излегување во ноќен клуб.

dobivaj vesti na viber

Глумецот од плажа е виден како излегува од ноќен клуб и шета по марината со Марија, облечен во сина кошула и бејзбол капа. Марија носела црн фустан со деколте и сребрени штикли. Друштво им правел глумецот Тоби Мегваер.

Share
Scroll to Top