(Галерија) Тања и Новица се валкаат на песок среде јануари

(Галерија) Тања и Новица се валкаат на песок среде јануари

пред 12 месеци

Фолк-пејачите Тања Лазаревска и Новица Василевски уживаат во летото во Австралија со синовите Петар и Стефан. Тие не кријат дека се забавуваат среде јануари. Позираат на плажа, се сликаат на пристаниште, а Тања објави и слика додека со Новица се валкаа во песокот. „Заљубени, секогаш да сте вака среќни“, им коментираа пријателите.

Откако почна летото во Австралија, Татјана е често на плажа. Неодамна таа се дружеше со Маријана Новачевска, па од плажа двете пејачки снимија видео за песната „Едно срце имам душо“ и ѝ го посветија на Росана. Тогаш Маријана призна и дека иако во Австралија живее повеќе од 30 години, сега првпат пливала во океанот.

(Видео) Маријана и Тања од плажа во Австралија ѝ пееја на Росана: Бегајте таму, ме расплакавте

 

Share

anime sites. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Dragon Ball Super (Dub)

stream anime online 4Anime Pokémon Journeys: The Series

4Anime Dragon Ball Super (Dub)

4Anime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full

4Anime Attack on Titan

Scroll to Top