(Галерија) Тијана и Тамара со семејството: Три генерации на есенска прошетка

(Галерија) Тијана и Тамара со семејството: Три генерации на есенска прошетка

пред 2 години

Тијана Дапчевиќ и Тамара Тодевска вчера беа на прошетка во градскиот парк во Скопје со нивната мајка Брана, и со децата на Тамара, Хана и Дарин. Двете сестри на социјалните мрежи објавија неколку слики и видеа од семејната дружба. „Три генерации дами и едно момче“, коментираа пријателите, кои не пропуштија да кажат дека двете пејачи многу наликуваат на нивната мајка.

Share

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

animes online Attack on Titan Final Season

AnimeDao Hunter x Hunter (2011) (Dub)

AnimeDao One Piece (Dub) Episode 752

Tokyo Revengers (Dub)

Dragon Ball Super (Dub)

tải go88
Scroll to Top