(Галерја) Без шминки и фризури опуштено по дома: Познатите за дочекот на 2021

(Галерја) Без шминки и фризури опуштено по дома: Познатите за дочекот на 2021

пред 9 месеци

Дочекот на Новата 2021 овој пат беше многу поинаков. Без настапи на музичарите, немаше лумперајки по кафеани со музика на најјако, ниту журки по кафулиња или клубови  до рано наутро. Немаше ни светкава гардероба (можеби по нешто ама само за сликање) изостанаа шминките и фризурите. Социјалните мрежи првпат беа преплавени со фотки кои ја доближија домашната атмосфера, не само кај познатитите, туку воопшто. Редакцијата на Репортрер  ги избра најитересните фотографии од вчерашниот дочек.

 

 

Share

https://animeheaven.pro one piece anime heaven

Website https://kissanime.mx: Watch Sword Art Online II kissanime Episode 24 kissanime food wars

Glass no Kamen Desu ga the Movie: Onna Spy no Koi! Murasaki no Bara wa Kiken na Kaori!? Episode Full

Website https://animetv.cc: Watch Brave Soldier animetv Episode 32 chia anime tv me

Youmagine: https://www.youmagine.com/animefreakws

Gitlab: https://gitlab.com/animeflixnl

Scroll to Top