(Галерја) Без шминки и фризури опуштено по дома: Познатите за дочекот на 2021

(Галерја) Без шминки и фризури опуштено по дома: Познатите за дочекот на 2021

пред 1 година

Дочекот на Новата 2021 овој пат беше многу поинаков. Без настапи на музичарите, немаше лумперајки по кафеани со музика на најјако, ниту журки по кафулиња или клубови  до рано наутро. Немаше ни светкава гардероба (можеби по нешто ама само за сликање) изостанаа шминките и фризурите. Социјалните мрежи првпат беа преплавени со фотки кои ја доближија домашната атмосфера, не само кај познатитите, туку воопшто. Редакцијата на Репортрер  ги избра најитересните фотографии од вчерашниот дочек.

 

 

Share

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 151

watch subbed anime The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

free anime Attack on Titan Season 2

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Dub) Episode 8

stream anime online JUJUTSU KAISEN (Dub)

Scroll to Top