Глумците од „Пријатели“, биле во врска и во приватниот живот

Глумците од „Пријатели“, биле во врска и во приватниот живот

пред 1 година

Ѕвездите од популарната серија „Пријатели“, Метју Пери и Кортни Кокс, биле заљубени еден во друг и надвор од сетот, открива извор близок до двојката.

Двајцата биле во феноменални односи уште откако почнале со снимањето на серијата. Како и на малите екрани, каде глумеле најдобри пријатели, кои се заљубија, а подоцна и венчаа, така било и надвор од сетот. Двајцата секогаш одлично се согласуваа, открива изворот.

„Пери со години беше заљубен во Кортни. Тој никогаш не успеа да ја преболи“, открива изворот, кој додава дека ваквата вест била воодушевувачка за голем број на фанови на глумците од серијата Моника и Чендлер, кои продолжиле да навиваат да станат пар и во приватниот живот.

 

 

Share

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch animes Black Clover (Dub)

watch anime GoGoAnime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

stream anime online Josee, the Tiger and the Fish

GoGoAnime Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

Black Clover

Scroll to Top