Глумците од „Пријатели“, биле во врска и во приватниот живот

Глумците од „Пријатели“, биле во врска и во приватниот живот

пред 2 години

Ѕвездите од популарната серија „Пријатели“, Метју Пери и Кортни Кокс, биле заљубени еден во друг и надвор од сетот, открива извор близок до двојката.

Двајцата биле во феноменални односи уште откако почнале со снимањето на серијата. Како и на малите екрани, каде глумеле најдобри пријатели, кои се заљубија, а подоцна и венчаа, така било и надвор од сетот. Двајцата секогаш одлично се согласуваа, открива изворот.

„Пери со години беше заљубен во Кортни. Тој никогаш не успеа да ја преболи“, открива изворот, кој додава дека ваквата вест била воодушевувачка за голем број на фанови на глумците од серијата Моника и Чендлер, кои продолжиле да навиваат да станат пар и во приватниот живот.

 

 

Share

game sunwin sunwin sunwin apk

tải sunwin apk

sunwin.apk mới nhất sunwin game sunwin

sun win

tải sunwin

Scroll to Top