Гоца Тржан призна дека имала секс за една ноќ

Гоца Тржан призна дека имала секс за една ноќ

пред 11 месец

Пејачкат Гоца Тржан јавно во емисијата „Магазин Ин“, призна дека имала секс за една ноќ. Таа објасни дека не гледала никаков проблем во тоа.

„Жал ми е за некои жени, за кои заљубувањето служи како изговор за секс за една ноќ. Стопати имам слушнато колку страшно се заљубиле по таа една ноќ“, изјавила Гоца, која потоа призна дека и таа порано се нашла во иста ситуација и дека не гледа никаков проблем во тоа.

Тржан е позната по тоа што секогаш јавно го кажува тоа што го мисли и дека секогаш е искрена во своите намери и разговори со пријателите и пријателките.

 

Share

Website https://animedao.nl: Watch Horimiya (Dub) animedao Episode 13 animedao re zero

Website https://aniwatch.pro: Watch Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan aniwatch Episode Full watch anime dub

AnimeTV Watch english anime Online in HD for FREE

4Anime: THE [email protected] CINDERELLA GIRLS anime episode 13 online free at https://4anime.biz gleipnir 4anime

Zoimas: https://www.zoimas.com/profile/animeflixnl/about

Community snapwire: https://community.snapwire.co/user/animefreakws

Scroll to Top