Даница Максимовиќ: Од инат објавувам слики од џакузи

Даница Максимовиќ: Од инат објавувам слики од џакузи

пред 1 година

Една од најпопуларните глумици во Србија, Даница Максимовиќ (67), неодамна гостуваше во телевизијата К1 на Жељко Јоксимовиќ, каде што зборуваше за кариерата, но и за приватниот живот. Таа вели дека во Србија жените постари од 50 години се отпишани, и дека баш затоа сака да провоцира, па објавува слики во бикини.

„Не знам зошто е така, но така е. Јас многупати во животот сум била навредувана за возраста од жени. Ама не се давам. Затоа од инат на ‘Инстаграм’ ставам фотки од џакузи. Па кога ќе го правам тоа ако не сега“, рекла глумицата.

Таа открила дека изгледа добро затоа што се грижи за себе и својот изглед.

„Изгледам добро затоа што вежбам, се негувам, се хранам квалитетно. Не пијам алкохол веќе 30 години. Јас сум селско дете, родена сум во близина на Рудник, но отсекогаш сум знаела што сакам. Не ми е гајле што зборуваат другите“, додала Даница.

Share

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime JUJUTSU KAISEN Episode 21

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time Episode Full

anime stream Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

dubbed anime SK8 the Infinity

Your Lie in April

Scroll to Top