Дебарлиева не пропушти да се забавува на Денот на шегата: Откачени и среќни со сопругот Јован

Дебарлиева не пропушти да се забавува на Денот на шегата: Откачени и среќни со сопругот Јован

пред 1 година

Билјана Дебарлиева со сопругот Јован не ја пропуштија приликата да се маскираат за 1. април. Дека уживаат во Денот на Шегата покажаа со фотографиите кои Билјана ги сподели на социјалните мрежи.

Маскирана Дебарлиева ги воодушеви фановите. За потсетување, Билјана е речиси 30 години препознатливо телевизиско лице. Неодамна за Репортер рече дека секогаш кога со сопругот се во друштво сакаат да се забавуваат, а таа не ретко знае и да запее.

Ни откри дека иако секогаш е смирена и без личност која не сака адреналин, во последно време ги прифаќа идеите на сопругот како рафтинг на Тара, јавање коњи, возење мотори.

Не ми е жал што се омажив млада: Искрено со Билјана Дебарлиева – Reporter.mk

Share
Scroll to Top