Деловна комбинација во стилот на Аманда Холден

Деловна комбинација во стилот на Аманда Холден

пред 6 месеци

Глумицата и ТВ презентерката Аманда Холден ни даде одлична идеја за деловен стајлинг, кој изгледа доста убаво, а истовремено и удобно.

Нежните нијанси кои таа ги искомбинира даваат доза на женственост, а особено убаво им стојат на русокосите.

Капутот и оваа есен е во тренд, штити од лад и изгледа апсолутно моќно. Ниту глумицата не можеше да му одолее, па избра во нежна розова боја кој одлично се вклопува во целиот стајлинг.

Белите чизми со штикла со средна висина направија фигурата да изгледа уште повитко.

Share

4Anime websites like 4anime: Watch Log Horizon: Destruction of the Round Table Episode 6

AnimeHeaven animes online: Watch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1 (https://animeheaven.pro/m/0r24/ep-1)

Scroll to Top