Еден милион лајкови: Џенифер Анистон го воодушеви интернетот со нејзината најнова фотографија на Инстаграм

Еден милион лајкови: Џенифер Анистон го воодушеви интернетот со нејзината најнова фотографија на Инстаграм

пред 3 дена

Џенифер Анистон (55) објави фотографија на Инстаграм со Рис Витерспун (48) и комичарот Тиг Нотаро (53).

Фотографијата е направена за време на снимањето на четвртата сезона на хит серијата The Morning Show и за еден ден собра повеќе од милион лајкови. Обожавателите им посветија посебно внимание на Џенифер и Рис и во коментарите напишаа дека изгледаат подобро од било кога.

„Две најдобри жени на светот. Многу талентирани и приземни”, напишал еден фан.

„Ми се допаѓа како сите носите тексас“, „Џенифер, ти си прекрасна“, „Рис е симпатична“, додадоа други.

Многумина споменаа дека едвај чекаат да го видат продолжението на серијата.

Share
Scroll to Top