„Елена е самохрана мајка која им засмета на другите жени“, Висар Вишка јавно ја одбрани бившата жена

„Елена е самохрана мајка која им засмета на другите жени“, Висар Вишка јавно ја одбрани бившата жена

пред 8 месеци

Откако поранешна водителка на „Утринска на Телма“, а сега советничка на премерот Зоран Заев, Елена Митева, реагирала со навреди на новинарски текст од ИРЛ, кој новнарката Маја Јовановска го објави со наслов „Дење во владиниот пиар, навечер во приватниот маркетинг“, не стивнуваат реакциите. За едни Елана претерала со навредата, заради што рагираше и Синдикатот на новинари, за други, пак, е претеран текстот, за некои е нејасно како од водител станала советник… Како и да е, се зборува и за тоа дека јавно ја бранеше нејзиниот бивши маж, актерот Висар Вишка, особено, откако беше објавено дека е нов советник за медиуми во кабинетот на премиерот.

„Елена е мајка на моето дете. На мојот син, нашиот син Дион. Елена, самохрана мајка, која првпат се вреднува во животот им смета на другите жени…“.

За потсетување, Елена беше во брак со актерот Висар Вишка шест години, со кого го имаат синот Дион. Двојката се раздели пред две години и во разговор за „Репортер“, тогаш Вишка, кажа дека останале во добри односи.

 

Investigative Reporting Lab! Kolku mokjno zvuci! Ja fativte!

Elena e majka na moeto dete. Na mojot sin, nasiot sin…

Posted by Visar Vishka on Sunday, January 24, 2021

Share

Honkai Impact 3 Animation: Chapter XI-EX Episode Full

GoGoAnime: A Certain Magical Index II (Dub) anime episode 24 online free at https://gogoanime.be boruto gogoanime

AnimeDao: Ranma ½ (Dub) anime episode 161 online free at https://animedao.nl animedao tower of god

AnimeFreak: Pokemon XY: Mega Evolution (Dub) anime episode 4 online free at https://animefreak.ws anime freak tv

Animeflixnl webflow: https://animeflixnl.webflow.io/

Coub: https://coub.com/gogoanimelol

Scroll to Top