Ели Брук од „Петта хармонија“ откри дека е невина: Се чувам за брак

Ели Брук од „Петта хармонија“ откри дека е невина: Се чувам за брак

пред 2 години

Пејачката Ели Брук, членка на женскиот бенд „Петта хармонија“, ги изненади своите обожаватели ширум светот кога во своите мемоарите откри дека сè уште е девица на 28 години.

Таа напиша дека се чува за бракот, па  одлучила дека нема да спие со ниту еден маж сè додека не се омажи.

Таа за својата одлука напиша во мемоарите, а подоцна проговори и во интервјуто за „Холивуд роу“.

„Тоа го ставив во мојата книга, се отворив за тоа. Среќна сум што можам да го споделам со моите обожаватели и читатели, да им покажам каква одлука донесов, а тие  нека го прифатат тоа како што сакаат“ – изјави пејачката.

Брук додава дека сите нејзини досегашни момчиња ја почитувале таа одлука.

Share
Link with us
Game bài đổi thưởng
Scroll to Top