Ирина Шајк е бремена - Reporter.mk

Ирина Шајк е бремена – Reporter.mk

пред 3 месеци

Светската манекенка Ирина Шајк е брмена и го чека своето второ дете, пишуваат светските таблоиди. Според пишувањата, бебето ќе стигне на пролет.

„Се сомневаме дека Ирина е бремена и дека бебето би можело да стигне на пролет. Во последните неколку недели таа се однесува чудно и носи само широка облека. На едно од снимањата имаше и утринска мачнина“, изјавила анонимна шминкерка која работела со Ирина.

Во американските медиуми куржат гласини и за името на таткото. Руската манекенка оваа пролет е неколку пати фотографирана со трговецот за уметнички дела Витом Шанабел. Двајцата биле видени во неговиот стан на Менхетен, а потоа се дружеле и со мајката на Ирина, Олга.

Ирина веќе ја има тригодишната ќерка Леа, која ја доби со оскаровецот Бредли Купер. Двојката минатата година ја прекинаа врската која траеше четири години. Досета неколку пати се видени како ја шетаат ќерката низ Њујорк, па многумина од фановите се надеваа дека ќе се смират.

Сепак медиумите во САД пишуваа дека двајцата се договориле да останат во добри односи, заради нивната ќерка.

Share

Hashirama Senju vs Madara Uchiha (https://funimationfree.com/m/WL0N) Episode Full at website https://funimationfree.com one piece eng dub

Watch DARLING in the FRANXX Episode 16 (https://kissanimeonline.com/m/KeEK/ep-16) at KissAnime assassination classroom kissanime

Scroll to Top