post-image

Лепа Брена ја изнајмува вилата за 1000 евра дневно

пред 11 месец

Фолк пејачката Лепа Брена ја изнајмува вилата за 1000 евра дневно. Нејзините пријатели велат дека таа има чувство за бизнис и знае како да направи пари од нејзините идеи. Таа го искористила својот дом и почнала да го издава, додека е на пат низ светот.

Некогашната сопственичка на „Гранд“, ја отстапила нејзината вила на агенција која се занимава со изнајмување на објекти, поконкретно за снимање на реклами, серии, филмови, спотови и останата телевизиска продукција да најде клиент за изнајмување. Таа ќе зема кирија по 1000 евра дневно.

Извори блиски до пејачката велат дека таа и нејзиниот сопруг Бобо се договориле да го изнајмат целото приземје. Брена важи за личност која не штеди и знае како да го искористи целиот потенцијалн и во најтешките моменти.

За нејзината вила има доста заинтересирани клиенти. На многумина им се допаѓа внатрешниот луксуз, но деталите за изнајмување се држат во строга тајност. Во последните шест месеци, се шпекулирало за тоа дали Брена планира да го продаде својот дом.

Таа ги демантираше ваквите шпекулации и изјави дека нема намера да се ослободи од своето место на живеење. Засега само е решена да го искористи местото во кое живее повеќе од три децении, за изнајмување, додека е на пат низ светот.

 

 

Share

Website https://animekisa.in: Watch Odoru Mowai-kun animekisa Episode 26 watch animes

ANIMEFLIX: Cardfight!! Vanguard Asia Circuit anime episode 39 online free at https://animeflix.nl animeflix plunderer

AnimeFreak: Basilisk: The Ouka Ninja Scrolls (Dub) anime episode 24 online free at https://animefreak.ws animefreak my hero academia

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Pokecommunity: https://www.pokecommunity.com/member.php?u=972961

Gumroad: https://gumroad.com/animefreakws

Scroll to Top