Мајката и ќерката Ражнативиќ ко Кардашијанки во новогодишна фотосесија

Мајката и ќерката Ражнатовиќ ко Кардашијанки во новогодишна фотосесија

пред 6 месеци

Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ и нејзината ќерка, Анастасија, направија новогодишна фотосесија за магазинот „Хелоу“. Гламурозни, со впечатливи фустани и асесоари, мајката и ќерката сликите ги објавија на „Инстаграм“, а фановите ги споредија со Кардашијан.

„Поубави од Кардашијанки“, „Личите на сестри“, „Насмевки од милион долари“, се дел од коментарите што ги добија двете дами.

Share

AnimeTV good anime tv shows: Hori-san to Miyamura-kun Episode 4

AnimeFreak animefreaks anime: High-Rise Invasion Episode 12

Scroll to Top