Ме врати со кола и ми рече, абе ти имаш намера да ме гушнеш некогаш: Игор и Илина една година во љубов

Ме врати со кола и ми рече, абе ти имаш намера да ме гушнеш некогаш: Игор и Илина една година во љубов

пред 6 дена

Актерот Игор Џамбазов и алпинистката Илина  Арсова прославија една година од љубовната врска. За тоа како почнала љубовата, Џамбазов  вели : „Лани, на овој ден, после две недели дружење и запознавање, ме врати со колата до Сретеново, ја изгаси машината, се заврте кон мене и ми кажа: “А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?” Излеговме од “Ланусот” и…ја гушнав. Гушката се уште трае„, раскажа за почетокот на љубовта Игор.

Откако во јавноста се појавија заедно, тие постојано го привлекуваат вниманието. Цело  време споделуваат фотографии или видеа од приватноста. Интересни беа фотките од запознавањето на родителите на Илина со Игор, па и тоа кога таа се запозна маестро Александар Џамбазов.

Пред да ја почната љубовта Игор за Репортр изјави дека ги сака жените, ама не може да ги трпи повече од пет минти, ама неколку мсеци по изјавата ја почна љубвта со Арсова.

Share

4Anime 4anime: Watch Naruto: Shippuden Episode 368 (https://4anime.biz/m/nOy/ep-368)

GoGoAnime gleipnir gogoanime: Watch Re:ZERO -Starting Life in Another World- Episode 20 (https://gogoanime.be/m/EGo/ep-20)

Scroll to Top