Никол Шерцингер во минијатурно бикини позира на јахта во Мексико

Никол Шерцингер во минијатурно бикини позира на јахта во Мексико

пред 2 години

Никол Шерцингер негогашна членка на групата Пуси Кет Долс се пофали со фотографија како позира во минијатурно бикини.

dobivaj vesti na viber

Пејачката е на одмор во Мексико со нејзиниот дечко рагбистот Том Еванс.

Парот неодамна постави видео на социјалните мрежи,  како танцуваат во костими за капење во џакузи кое доби над 170 илјади лајкови на Инстаграм.

Никол најави нејзино враќање на музичката сцена и ќе се посвети на соло кариерата.


Share
Scroll to Top