Обратната боб-фризура се враќа во тренд

Обратната боб-фризура се враќа во тренд

пред 1 година

Таканаречениот обратен боб е можеби единствената фризура што секому му стои. Па не е ни чудо што токму овој облик се враќа во тренд веќе в година.

Освен тоа, можеби станува збор и за најдоброто решение за оние девојки што обожаваат промени на косата, но се ужасуваат од фактот да не останат без нејзиниот голем дел. Со други зборови, овој супер секси и модерен облик на класичен боб се прави така што должината на косата на предниот дел се задржува додека остатокот од косата постепено се крати према тилот и она најважното, косата сигурно ќе можете да ја заврзете во опавче!

Доколку сакате на достоинствен начин да се опростите од 2020, имајќи предвид дека можеби се работи за најдоброто раскинување што сме го доживеале, отидете во фризерски салон и почастете се со нова фризура во ваков облик.

Share

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 6

AnimeDao Black Clover

watch anime online AnimeDao Redo of Healer

AnimeDao Death Note

animes online Record of Ragnarok

Scroll to Top