Се разведува ексдиректорот на АЕК: Барбикава се оладила оти веќе не сум директор

Се разведува ексдиректорот на АЕК: Барбикава се оладила оти веќе не сум директор

пред 1 година

Поранешниот директор на Агенцијата за електронски комуникации, Роберт Орданоски, објави дека се разведува од неговата сопруга, која ја нарекува „фотошоп барбика“, Агнеса Орданоска. Тој кажа дека разводот го бара неговата сопруга, а како причина е дека тој не е повеќе директор, па со тоа  не е ни во можност да и ги исполнува нејзините желби. И сето ова тој го напиша во пост во кој и го честите 17.  роденден на ќерката.

„Уште еднаш, среќен роденден на мојата прва љубов, штета што мајка и, фотошоп барбиката Агнеса Орданоска не е тука, на 17-иот роденден на нејзината првородена ќерка, има поважна работа, подготвува документи за развод од нејзината поранешна љубов од која, по нејзини зборови, се оладила, најверојатно поради тоа што таа љубов не е повеќе директор и не е во можност да и ги исполнува нејзините мегаломански желби и потреби, се надевам ќе си најде соовентен партнер кој ќе може тоа да го прави место мене“, напиша Орданоски.

Тој за разводот објави на социјалните мрежи, честитајќи роденден на неговата ќерка. Орданоски со Агнеса имаат две деца. Тој порано работеше на повеќе високи функции, како извршен директор за инженеринг во „Телеком“, директор на сектор за ИКТ во „Мепсо“, како и член на бордот на директори во „Мепсо“.

 

Share

sites to watch anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Death Note Episode 29

free anime online Tokyo Revengers (Dub)

online anime Black Clover

Tokyo Ghoul Episode 11

Death Note (Dub) Episode 28

Scroll to Top