Стотина бели ружи доби Шенон Доерти за годишнината од брак

Стотина бели ружи доби Шенон Доерти за годишнината од брак

пред 1 година

Глумицата и ѕвезда од серијата „Беверли Хилс“, Шенон Доерти, за својата годишнина од брак, добила посебен подарок. Американските медиуми пишуваат дека таа од својот сопруг, филмскиот продуцент Курт Исвариенко, го добила најубавиот подарок и дека се разбудила со стотина ружи.

„Шенон се разбуди со 101 прекрасна бела ружа. Курт ѝ ја купи најомилената чоколада па ѝ кажа дека така ќе морала да го започне денот. Во кујната ја дочекал и албум во кој Курт ги собрал сите нивни девет години. Потоа во фрижидерот пронашла прекрасна огрлица, со вгравирано „Те сакам“. Курт навистина се потруди да ја направи среќна, затоа што е свесен дека тоа можеби е нивната последна годишнина од брак“, открил извор близок до двојката за медиумите.

Шенон во 2015 година откри дека боледува од рак на дојка. Канцерот се раширил на нејзините лимфни чворови. Во февруари годинава, таа откри дека болеста повторно и се врати и дека е во четвртиот стадиум. Глумицата поминува низ тежок период, но знае дека не е сама во оваа борба, вели изворот. Со неа постојано е Курт.

Двајцата пред девет години се обврзаа на доживотна љубов, а Шонен по тој повод на Курт му посвети објава на социјалните мрежи. Таа објавила фотографија на која позира со него додека јаваа на коњи.

„Секогаш ќе бидеш мојот каубој. Те сакам. Среќна годишнина“, напишала Шенон.

Share

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

anime to watch One Piece (Dub)

free anime JUJUTSU KAISEN

anime websites AnimeDao To Your Eternity

Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

Naruto: Shippuden Episode 494

Scroll to Top