(Фото) Ако не може свадби, барем можеш да се соблечеш гол: Ирена и пркоси на пандемијата

(Фото) Ако не може свадби, барем можеш да се соблечеш гол: Ирена и пркоси на пандемијата

пред 1 година

Фолк пејачката Ирена Спасовска се сликше гола, па пред празниците  ја објави фотката. Разгоелна Ирена само со прекривка налик на јамболија, за фотографијата доби  комплиментидека вака гола и прксои и на пандемијата и на зимата.

Фолк пејачкта често го привлекува вниманието на јавноста, па така и неодмана  заедно со уште  дваесетина музичари испратија писмо до Владата и се пожалија дека нема настапи и свадби, па затоа немаат ни приходи.

Пред неколку дена Владта им додели нови парични средства, а Ирена е дел од новото раководство на музичира кои преговараа за парична помош. Фолк естрадата освен настапите, се жели и на тоа дека немаат приходи ниту од од настапите на свадби кои се откажани заради пандемијата.

 

 

Share

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Gintama Episode 193

watch anime online 4Anime Attack on Titan Season 3

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 16

JUJUTSU KAISEN Episode 23

4anime tv Fairy Tail (Dub)

tải go88
Scroll to Top