(Фото) Александра од „Брза кујна“ ужива во бременоста со првото дете

(Фото) Александра од „Брза кујна“ ужива во бременоста со првото дете

пред 7 месеци

Водителката Александра Илиевска, најпозната по водењето на кулинарското шоу „Брза кујна“, во моментов паузира од телевизиските аранжмани поради бременоста со првото дете.

Водителката за првпат на социјалните мрежи покажа својот труднички стомак.

„Тоа што сум бремена значи дека секој ден сум за еден ден поблиску до средбата со другата љубов на мојот живот“, напиша таа под фотографијата на Инстаграм.

Александра во 2016 се омажи со својот сопруг Александар со кој беше во врска подолго време.

Share

KissAnime kissanime site: Watch Hori-san to Miyamura-kun Episode 1

GoGoAnime gogoanime boku no hero: Watch The Promised Neverland Episode 1 (https://gogoanime.be/m/0Dgk/ep-1)

Scroll to Top