(Фото) Александра Пријовиќ по греша заврши на еротски сајт

(Фото) Александра Пријовиќ по греша заврши на еротски сајт

пред 6 месеци

Српската пејачка Александра Пријовиќ пред три години објави видео-спот за песната „Лизгав под“, што ја направи популарна и на еротските сајтовите . Поради несакана грешка во видеото, пејачката се најде на ваков сајт бидејќи во една од сцените градата целосно и излегувала од фустанот. Иако продукцијата брзо реагирала и го замаглила тој дел, сепак било недоволно брзо да се направат фотографии кои завршиле на популарна страница за возрасни.

 

Share

ANIMEFLIX animeflix my hero: Watch DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 19 (https://animeflix.nl/m/yJBp/ep-19)

KissAnime kissanime discord: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen Episode Preview 02

Scroll to Top