(Фото) Ана Севиќ во луксузна јахта ужива со сопругот во Црна Гора

(Фото) Ана Севиќ во луксузна јахта ужива со сопругот во Црна Гора

пред 1 година

Ана Севиќ и нејзиниот пертнер Даниел Недељковиќ моментално престојуваат во Црна Гора, а пејачката на Инстаграм се пофали како го поминува времето во Подгорица. Така таа најпрво објави неколку сториња и се  пофали дека престојуваат во луксузен апартман.

„Стилски мебел, тераса, поглед на море, се е како сон, како што гледате. Нашиот дом во изминатите денови“, напиша Севиќ.

Ана и Даниел во бракот ги добија ќерката Сена и синот Симеон, а пејачката од првиот брак со колегата Дарко Лазиќ ја има ќерката Лорена.

Share
Scroll to Top