(Фото) Брена и Бобо прославија 29 години брак

(Фото) Брена и Бобо прославија 29 години брак

пред 5 месеци

Лепа Брена и Бобо Живојинивиќ прославија  29 години откако се во брак. Пејачката се присети на убавите спомени преку галерија фотографии која ја сподели на „Инстаграм“.

Сетот фотографии, почнувајќи од денот на венчавката од 1991 па сè до ден-денеска, ги воодушеви нејзините следбеници.

„И така ние двајца 29 години“, напиша таа под галеријата.

На венчавката  Брена носеше венчаница на Диор која беше шиена специјално за неа.

Share

AnimeFreak watch anime online: Watch Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 11 (https://animefreak.ws/m/OgdG/ep-11)

GoGoAnime gogoanime boku no hero: Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. (https://gogoanime.be/m/P6m7) Episode 2

Scroll to Top