(Фото) Брена со пивтии ја најаде снаата на вчерашната слава

(Фото) Брена со пивтии ја најаде снаата на вчерашната слава

пред 6 месеци

Српската пејачка Лепа Брена вчера ја прослави славата Свети Архангел Михаил. Годинава немше ниту  бенд во живо и ниту стотина пријатели и роднини, како други година кога ја славеле славта. Беше само семејството. И додека вечераа сите ,  Виктор ја сликаше неговата девојка скришно како јаде домашни специјалитети направени од Брена. Пивтијата на трпезата  е хит, ја најаде снаава со пивтии…се шегуваа на социјалните мрежи.

Share

AnimeHeaven bleach anime heaven: Watch My Hero Academia 3 (Dub) Episode 2

AnimeTV free anime: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (Dub) Episode Preview

Scroll to Top