(Фото) Ванда се соблече пред полициско возило

(Фото) Ванда се соблече пред полициско возило

пред 2 години

Сексипилната Ванда Нара се соблече гола пред полициска кола и со право го држи статусот на најпознатата жена во светскиот фудбал. Таа е во брак со аргентинската фудбалска ѕвезда Мауро Икарди. Ванда редовно со провокативни фотки ги воодушевува фановите на социјалните мрежи. Освен сопруга таа е менаџерка на Икарди. Новата фотка каде Ванда позира пред полициски автомобил, за кратко време доби илјадници лајкови и коментари.

dobivaj vesti na viber

 

Share
Scroll to Top