(Фото) Викторија Лоба дотерана и на гроздобер

(Фото) Викторија Лоба дотерана и на гроздобер

пред 1 година

Пејачката Викторија Лоба среде лозје се сликаше облечена во долг елегантен фустан со штрасови. Иако го рекламира фустанот, фановите се пошегуваа дека дошла дотерана на гроздобер. Лоба е заштитно лице на неколку модни брендови и на компании за убавина, па таа и овојпат ги собра комплиментите за изгледот. „Поубава од повеќето наши манекенки“, стои во коментарите.

Share

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 2

GoGoAnime Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 3

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

GoGoAnime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

english anime Horimiya (Dub)

Scroll to Top