(Фото) Додека Лурдес во танга шета низ Мексико, мајка и Мадона сака да ја мажи

(Фото) Додека Лурдес во танга шета низ Мексико, мајка и Мадона сака да ја мажи

пред 4 месеци

Лурдес Леон, ќерката на Мадона, со дечкото е на одмор во Тулум, Мексико.

24-годишната Лурдес пристигнала на плажата во кратко фустанче со принт, но потоа го заменила со танга бикини. Сликана е во интимни пози со дечкото Џонатан со кого е подолго време во врска.

Според кажувањата на нивни блиски пријатели, Мадона постојано се јавувала да праша како им одело во врската. Некои велат дека инстистирала дури и на брак.

„Постојано ѝ се јавува и ги прашува како се. Сака да знае дали планираат брак, бидејќи се надева дека ќе го направат следниот чекор“ изјавила пријателката на ќерката на Мадона.

Лурдес и Џонатан  се заедно веќе четири години, и уште од самиот почеток не ја кријат врската од јавноста.

  

  

Share

GoGoAnime dubbed anime: Watch The Quintessential Quintuplets 2 Episode 3

AnimeHeaven animeheaven bna: Watch Umibe no Étranger Episode Full

Scroll to Top