(Фото) “Како изгледаме тука, како да сме основци“- Јелена и Ноле со фотка од таванот стара 13 години

(Фото) “Како изгледаме тука, како да сме основци“- Јелена и Ноле со фотка од таванот стара 13 години

пред 2 години

Јелена Ѓоковиќ, сопругата на најдобриот светски тенисер, Новак Ѓоковиќ, на „Инстаграм“ објави слика од 2007 година, кога таа и Новак славеле две години врска. За годишницата, тенисерот на Јелена ѝ подарил 1001 ружа.

„Фотка од таванот. Гледам како изгледаме тука, како да сме основци, а со 1001 ружа ја просливме годишницата од врската и победата во Дејвис купот“, напиша Јелена.

„Ах, таа љубов“, е еден од коментарите под сликата.

Share

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch anime dub Attack on Titan Season 3 Part 2

animeflix ANIMEFLIX BANANA FISH

english dubbed anime ANIMEFLIX Fairy Tail

ANIMEFLIX Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

So I'm a Spider, So What? Episode 16

tải go88
Scroll to Top