(Фото) Карлеуша во секси Барбика пак е најозборуваната пајечка

(Фото) Карлеуша во секси Барбика пак е најозборуваната пајечка

пред 4 месеци

Јелена Карлеуша повторно се појави во невообичаен стајлинг на снимањето на Гранд.

Овој пат таа реши да облече нешто поинакво и не толку провокативно. Нејзиниот избор беше розов мини фустан со кој птсетуваше на Барбика. Ама и вака таа беше најозборувбанта пејачка не само во Грант, туку и во регионот.

Share

Watch Boruto: Naruto Next Generations Episode 141 (https://animeplanet.cc/m/LPe9/ep-141) at website https://animeplanet.cc goblin slayer anime planet

Watch Cells at Work! Episode Full (https://animeflix.nl/m/Zvem/ep-1) at website https://animeflix.nl animeflix bleach

Scroll to Top