(Фото) Карлеуша гола на јахта, најави дека ќе горела Будва

(Фото) Карлеуша гола на јахта, најави дека ќе горела Будва

пред 4 дена

Српската пејачка Јелена Карлеуша топлес со каубојски шешир на јахта најави дека од нејзиниот настап ќе гори Будва. Со провокативните фотографии пејачката објави дека престојува во Црна Гора каде што има настапи.

dobivaj vesti na viber

„Монте Карло сјае како Монтенегро“, напиша пејачката.

Слободното време помеѓу настапи таа го користи да ужива на јахта.

Share

sunwin club sunwin.apk mới nhất sunwin club

tải sunwin

sun win

tải sunwin

sunwin

Scroll to Top