(Фото) Кајли Џенер со приватниот авион од 72,8 милиони долари отиде да слави Велигден кај мајка и

(Фото) Кајли Џенер со приватниот авион од 72,8 милиони долари отиде да слави Велигден кај мајка и

пред 3 години

Американската ријалити sвезда Кајли Џенер за велигденските празници со својот приватен авион отпатува во Палм Спринг, каде што нејзината мајка Крис Џенер има куќа.

Кајли објави неколку фотографии од авионот, што лани го купи за 72,8 милиони долари, на кои позира, истакнувајќи ја својатата тенка половина. Фотографиите добија повеќе од 9 милиони лајкови.

„Хаха на пат кон теретана“, „Убиваш“, „Сакам да бидам богат како тебе еден ден“, „Ја сакам оваа боја на тебе“, „Каде патуваш?“, беа дел од коментарите на фановите.

Share
Scroll to Top