(Фото) Коки ја однесе ќерката на логорување: Извидници далеку од градскиот хаос

(Фото) Коки ја однесе ќерката на логорување: Извидници далеку од градскиот хаос

пред 2 години

Македонскиот музичар Коки Јанков сподели неколку фотографии со својата ќерка Лара, која ја има од бракот со Росана, портпарол во АМСМ, со која се разведоа пред две години. Коки напиша дека со Лара се „опасна банда“, а времето го минале заедно на логорување.

На зедничката држба падаа и колбаси на жар, па Коки се пофали дека ужива на дружбата со ќерка си. Пејачот ретко споделува слики со ќерка си, која по разводот, живее со мајка ѝ. Тој и Росана беа дест години во брак и важеа за складна двојка. Потоа тој се венча со Маја, со која бил  порано во врска, па како што ни откри за „Репортер“, по подолго време се сретнале и останале заедно.

 

Share

stream anime online. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

sites to watch anime Black Clover (Dub)

animeflix website ANIMEFLIX Your Lie in April

ANIMEFLIX Boruto: Naruto Next Generations Episode 226

online anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

tải go88
Scroll to Top