(Фото) Лидија Вукичевиќ додека се загреваше за претстава направи стој на раце

(Фото) Лидија Вукичевиќ направи стој на раце додека се загреваше пред претставата

пред 1 година

Популарната српска актерка Лидија Вукичевиќ уште еднаш покажа дека годините за неа се ништо и додека се загреваше за претставата направи стој на раце. Во фармерки, бела кратка маица и патики, една од најубавите српски глумици покажа дека е во одлична форма иако е во седмата деценија.

„Вежбање пред претстава“, рече Лидија и објави фотографии од загревањето пред претставата.

Глумицата која сите ја паметат по улогата на Виолета, во серијата „Подобар живот“, доби само пофални коментари. Многу од фановите и завидија и ѝ порачаа дека и покрај тоа што има 60 години, изгледа како да е двојно помлада. За неа се зборува и дека има дечко кој е помлад и од нејизните синови.

За потсетување, во јули ќе го прослави својот 61 роденден.

Share
Scroll to Top