(Фото) Луј Витон торта и домашна журка за јубилјниот роденден на Елена

(Фото) Луј Витон торта и домашна журка за јубилјниот роденден на Елена

пред 12 месеци

Фолк пејачкижата  Елена Велевска славеше роденден заедно со своите најблиски. Торта, мафини и стрите деца за 40 роденден на пејачката.

“До овој ден Бог ми дал сѐ што може една жена да посака и да биде реализирана.И не би била ни јас ова да не бевте и вие дел од мојот живот.Ви благодарам што постоите,што секогаш бевте мој најголем мотив,така нека остане и после овој јубилеј. Ве сакам со цело срце“ напиша Велевска.

 

 

Share

Website https://animeheaven.pro: Watch Lupin III: Prison of the Past animeheaven Episode Full hunter x hunter anime heaven

Website https://animefreak.ws: Watch Grisaia no Meikyuu: Caprice no Mayu 0 - Takizono Basketball Club no Nama Cream Party! animefreak Episode Full kiss anime freak

Animepahe: Kemono Friends (Dub) anime episode 12 online free at https://animepahe.cc anime online

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

Pantip: https://pantip.com/profile/6596808#topics

Pantip: https://pantip.com/profile/6596808#topics

Scroll to Top